Merchandiser/ Wykładanie towarów [GORLICE]
  • Gorlice
Gorlice, Gorlice, małopolskie, Polska
MS SERVICES Sp. z o.o.
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

MS Services jest liderem w branży usług wsparcia sprzedaży (merchandising, outsourcing sił sprzedaży) oraz promocji i animacji sprzedaży dla liderów rynku (m.in. Procter&Gamble, Kompania Piwowarska, Lindt, Pepsi Cola GB)

Mamy dla Was świetną okazję na dodatkowy zarobek, który można połączyć z codziennymi zakupami w Biedronce. Poszukujemy Merchandiserów do nowego projektu dla naszego Klienta z branży spożywczej.

Lokalizacja Biedronka- Gorlice

Będziesz odpowiedzialny za:

  • Zadbanie o odpowiednią ekspozycję oraz zapas produktów naszego klienta. Jedna wizyta w tygodniu (tego samego dnia)
  • Maksymalnie 1 godzina na wizytę.
  • Brak wizyt w soboty

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
  • Pracę dla lidera rynku
  • Niewymagająca i prosta praca - idealna do wykonania podczas zakupów w Biedronce, np. w drodze do domu lub przed pracą

Wymagania

  • Umiejętność samodzielnego planowania i organizowania pracy
  • Aktualne oświadczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • Praca Gorlice
  • Gorlice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210