Merchandiser - Sokołów Podlaski (16h/msc)
  • Sokołów Podlaski
Sokołów Podlaski, Sokołów Podlaski, Mazowieckie, Polska
OEX Cursor
29. 8. 2024

OEX Cursor S.A. jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży i marketingu.
Poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:
MERCHANDISER/ SERWISANT
Miejsce pracy: Sokołów Podlaski
Zakres obowiązków:
wykładanie towaru oraz dbanie o jego prawidłową ekspozycję zgodnie z centralnymi ustaleniami
kontrola terminów przydatności do spożycia produktów, stanu towarów na półkach jak i na magazynie
bieżąca współpraca z kierownikami i przedstawicielami handlowymi Czego wymagamy?
ważnej książeczki Sanepidu
sprawności fizycznej, samodzielności oraz rzetelności w wykonywanych obowiązkach
gotowości do podjęcia pracy od zaraz
doświadczenie w obszarze merchandisingu będzie dodatkowym atutem choć zapraszamy do aplikowania również osoby bez doświadczenia Oferujemy:
pracę w wymiarze ok. 16h miesięcznie
pracę z elastycznym grafikiem - raz w tygodniu
umowę zlecenie
szkolenie z procedur wdrażania standardów ekspozycyjnych
możliwość stałej współpracy oraz rozwoju
telefon do celów służbowych

  • Praca Sokołów Podlaski
  • Sokołów Podlaski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836