Merchandiser Mobilny Całoroczny
  • Rawicz
Rawicz, Rawicz, Greater Poland Voivodeship, Polska
MS SERVICES SP. Z O.O.
4. 4. 2024

Miejsce pracy: Rawicz

Twój zakres obowiązków

  • dbałość o ekspozycję oraz odpowiedni zapas produktów naszego klienta,
  • rozmieszczanie materiałów promocyjnych i reklamowych,
  • kontrola efektywności zainstalowanego sprzętu,
  • raportowanie.

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie średnie (mile widziani studenci zaoczni),
  • posiadasz oświadczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • jesteś zmotywowany/a do pracy i zaangażowany/a, praca fizyczna nie jest Ci straszna,
  • jesteś komunikatywny/a i kreatywny/a,
  • nie masz przeciwskazań zdrowotnych do noszenia ciężarów,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B. (doświadczenie w prowadzeniu samochodu).

To oferujemy

  • zatrudnienie w formie umowy zlecenia,
  • pracę na rzecz lidera rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • profesjonalne szkolenia,
  • samochód służbowy.

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • paczki świąteczne
  • kafeteryjny system benefitów

MS Services tworzą praktycy wsparcia sprzedaży (outsourcingu sił sprzedaży, merchandisingu, promocji i animacji sprzedaży), którzy pracują dla liderów rynku (m.in. Procter & Gamble, Kompania Piwowarska, Pepsi Cola GB, Nestle, Hortex, Bonduelle, Velvet).

  • Praca Rawicz
  • Rawicz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    123 714
    19 331