Menedżer z językiem angielskim
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Manufaktura Rekrutacji
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:
• Sprzedaż bezpośrednia usług agencji pracy tymczasowej oraz mailowa i telefoniczna obsługa klientów;
• Pasywne i aktywne pozyskiwanie nowych klientów;
• Budowanie dobrych relacji z klientami;
• Follow-up i wsparcie klientów;
• Nawiązywanie, utrzymywania і rozwijanie pozytywnych relacji z klientami;
• Kontrola opłat;
• Obsługa posprzedażowa klientów
• Koordynacja pracowników w UE.
Nasze wymagania:
• Znajomość języka angielskiego – warunek konieczny;
• Umiejętność pracy w zespole;
• Umiejętność zarządzania czasem.
To oferujemy:
• Praca w dynamicznie rozwijającym się firmę;
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin;
• Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji;
• Schemat wypłaty premii na podstawie wyników.

  • Praca Warszawa
  • Menedżer marki Warszawa
  • Menedżer kultury Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838