Menedżer Sprzedaży B2B
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
ManyHr
18. 10. 2024

Poszukujemy zmotywowanego Menedżera Sprzedaży B2B, który pomoże nam rozszerzyć obecność na rynku w Polsce. Jeśli masz pasję do branży motoryzacyjnej i doświadczenie w sprzedaży B2B, to doskonała okazja, aby rozwijać się w dynamicznej firmie specjalizującej się w samochodach z USA.

Kluczowe obowiązki:

  • Identyfikowanie i pozyskiwanie klientów korporacyjnych na rynku polskim.
  • Rozwijanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z partnerami.
  • Prowadzenie negocjacji i finalizowanie umów na dostawę samochodów.
  • Analiza rynku i konkurencji w celu identyfikacji nowych możliwości biznesowych.
  • Reprezentowanie firmy na targach i wydarzeniach branżowych.

Wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie w sprzedaży B2B (preferowane doświadczenie w branży motoryzacyjnej).
  • Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego (dodatkowe języki będą atutem).
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.
  • Umiejętność pracy zarówno samodzielnej, jak i w zespole.
  • Znajomość rynku samochodów z USA.

Co oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie z systemem premiowym.
  • Możliwości rozwoju kariery i doskonalenia zawodowego.
  • Dynamiczne środowisko pracy z wspierającym i przyjaznym zespołem.
  • Stałe szkolenia i wsparcie.
  • Gotowy na nowe wyzwania i rozwój kariery w branży motoryzacyjnej? Prześlij swoje CV tut lub na Telegram: @‌viktoriia_shydei lub na adres e-mail: viktoriia.shydei.recruiter@gmail.com.
  • Czekamy na Twoją aplikację!

  • Praca Warszawa
  • Menedżer marki Warszawa
  • Menedżer kultury Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662