MECHATRONIK
  • Zator
MECHATRONIK
Zator, Zator, małopolskie, Polska
Lemarpol - Wózki Widłowe Spółka z o.o.
7. 9. 2024

FIRMA LEMARPOL WÓZKI WIDŁOWE SP. Z O. O. - autoryzowany Dealer marki Manitou w Polsce, zajmująca się sprzedażą, wynajmem i serwisem Wózków Widłowych poszukuje kandydatów na stanowisko:MECHATRONIKMiejsce pracy – Zator

MECHATRONIK

Obowiązki

  • diagnozowanie awarii i ich usuwanie w wózkach widłowych, wykonywanie niezbędnych pomiarów, diagnozowanie stanu technicznego maszyn i urządzeń
  • programowanie urządzeń i systemów mechatronicznych
  • demontaż i montaż systemów i podzespołów sterowniczych
  • przygotowywanie i instalowanie kabli i przewodów
  • praca z dokumentacją techniczną (tworzenie dokumentacji technicznych urządzeń i systemów mechatronicznych)
  • kontrolowanie, rozpoznawanie i usuwanie błędów w montażu elementów, podzespołów elektrycznych, elektronicznych i hydraulicznych
  • przeprowadzanie przeglądów technicznych urządzeń i systemów mechatronicznych
  • konserwacja urządzeń elektrycznych, elektronicznych, elektromechanicznych i hydraulicznych
  • kontrola i naprawa sterowników

Wymagania

  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną podczas montażu elementów i zespołów elektrycznych, elektronicznych i hydraulicznych
  • mile widziane uprawnienia SEP
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia, znajomość zagadnień stanowiących przedmiot działania (jak wyżej)
  • wykształcenie średnie: mechatronika,
  • mile widziane znajomość elektryki, elektromechaniki, mechaniki i budowy maszyn,
  • komunikatywność, umiejętność współpracy z ludźmi, dokładność, rzetelność w powierzonych zadaniach,

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • benefity (pakiety medyczne, ubezpieczenie grupowe)
  • możliwość rozwoju oraz doskonalenia swoich kompetencji
  • praca w zgranym zespole
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • mechatronika, elektromechanika, elektronika, mechanika

  • Praca Zator
  • Zator - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584