Mechanik Utrzymania Ruchu
  • Klaudyn
, Klaudyn, Masovian Voivodeship, Polska
KGL S.A.
2. 8. 2024

KGL S.A. to elastyczny i uniwersalny producent opakowań z tworzyw sztucznych. Spółka produkuje folie oraz opakowania z tworzyw sztucznych przy wykorzystaniu metod ekstruzji, termoformowania i wtrysku.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Oferujemy:

  • wynagrodzenie bazowe + premię miesięczną
  • prywatną opiekę medyczną Medicover (indywidualną, partnerską, rodzinną)
  • kartę Multisport
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (paczki upominkowe, pożyczki celowe itp.)
  • ubezpieczenie grupowe PZU pracowników oraz współmałżonka lub partnera
  • domki wypoczynkowe na Mazurach
  • wyjazdy integracyjne

Twój zakres obowiązków:

  • realizacja planu przeglądów maszyn zgodnie z harmonogramem
  • usuwanie awarii urządzeń produkcyjnych
  • konserwacja maszyn
  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne i materiały w celu realizacji powierzonych zadań
  • pomoc w skomplikowanych przezbrojeniach maszyn
  • zgłaszanie pomysłów na usprawnienia maszyn i urządzeń
  • ścisła współpraca z kierownikiem zmiany
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej usuwanych awarii

Nasze wymagania:

  • wykształcenie o profilu mechanicznym
  • praktyczna wiedza techniczna w zakresie mechaniki i pneumatyki
  • mile widziane doświadczenie w pracy w obszarze utrzymania ruchu
  • doświadczenie w obszarze konserwacji form produkcyjnych i spawania będzie dodatkowym atutem
  • nastawienie na współpracę
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną i obsługi komputera
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (12h)

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

109 770
20 536