Mechanik Utrzymania Ruchu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
ENERMONT Sp. z o.o.
31. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń znajdujących się na linii produkcyjnej na terenie elektrociepłowni
  • Zapewnienie ciągłości produkcji
  • Dbanie o utrzymanie sprawności maszyn i urządzeń
  • Bieżące naprawy maszyn i urządzeń zgodnie z zaleceniami
  • Planowanie (po etapie wdrożenia) remontów maszyn i urządzeń

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie zawodowe - mechanik maszyn, elektromechanik
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami i elektronarzędziami
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (w tym DTR urządzeń)
  • Umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kwalifikacji zawodowych (np. kursy i uprawnienia)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i umiejętności
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Grupowe ubezpieczenie na zycie

  • Praca Warszawa
  • Pracownik utrzymania ruchu Warszawa
  • Mechanik Warszawa
  • Technik mechanik Warszawa
  • Technik mechanik okrętowy Warszawa
  • Technik mechanik lotniczy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584