Mechanik Utrzymania i Konserwacji maszyn (zakład produkcyjny)
  • Bochnia
Bochnia, Bochnia, Małopolskie, Polska
SalesHR
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • realizowanie planów konserwacji maszyn produkcyjnych
  • prewencyjne działania w zakresie utrzymania maszyn i urządzeń, prac naprawczych i diagnostycznych
  • prowadzenie analiz przyczyn awarii i nieprawidłowości
  • dbanie o stany magazynowe i gospodarkę części technicznych

WYMAGANIA:
  • doświadczenie na stanowisku mechanika maszyn produkcyjnych - min 4 lata na liniach produkcyjnych
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej, przeprowadzania analiz przyczynowo - skutkowych
  • znajomość podzespołów mechanicznych, sposobu eksploatacji elementów maszyn i urządzeń
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (poniedziałek-piątek) w godzinach 6-14, 14-22, 22-06
  • prawo jazdy kat B, mile widziane dodatkowe uprawnienia (podest ruchomy, spawanie)

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę, wynagrodzenie w zależności od doświadczenia - otwartość na oczekiwania
  • premie kwartalne
  • dodatki finansowe
  • pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, karta sportowa
  • dofinansowanie do obiadów, nielimitowane napoje
  • bardzo nowocześnie urządzony zakład produkcyjny i przestrzeń socjalna
  • obszerny parking
  • niezbędne szkolenia i możliwość rozwoju

  • Praca Bochnia
  • Mechanik Bochnia
  • Operator maszyn Bochnia
  • Bochnia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836