Mechanik samochodowy​
  • Rydułtowy
Rydułtowy
Asistwork
30. 5. 2024

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Stanowisko: Mechanik samochodowy​

Miejsce pracy: Rydułtowy

Wymagania:

doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

znajomość zagadnień obsługi samochodów ciężarowych oraz maszyn budowlanych

mile widziane: prawo jazdy kat. C

umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych

sumienność i precyzja pracy

Opis stanowiska:

diagnostyka i konserwacja samochodów ciężarowych, naczep, maszyn budowlanych

sprawdzanie stanu technicznego poszczególnych podzespołów i układów pojazdów ciężarowych

wykonywanie pomiarów diagnostycznych

przyjmowanie pojazdów ciężarowych do naprawy i uzupełnianie bieżącej dokumentacji

sprawdzanie skuteczności napraw

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta, w firmie o stabilnej pozycji na rynku

pracę w systemie 2 zmianowym (6:00-15:00, 13:00-21:00​)

atrakcyjne wynagrodzenie

pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

możliwość rozwoju

możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia grupowego

  • Praca Rydułtowy
  • Mechanik Rydułtowy
  • Rydułtowy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914