Mechanik / operator maszyn
  • Skarbimierz
mechanik / operator maszyn
Skarbimierz, Skarbimierz, Opolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
26. 9. 2024

Posiadasz doświadczenie przy obsłudze maszyn? Lubisz naprawiać własne auto lub motor, albo po prostu lubiszmajsterkować? To ta oferta jest dla Ciebie.

Dołącz do firmy specjalizującej się produkcją opakowań metalowych w Skarbimierzu!

Oczekujemy

  • doświadczenia przy naprawach maszyn
  • motywacji i reagowania na nieprzewidywalne sytuacje

Zgłoś się przez formularz pod przyciskiemAplikuj i załącz CV lub wyślij SMS o treści "Skarbimierz" pod numer 885 369 740

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową
  • wynagrodzenie od 5000 brutto
  • na początku praca na 3 zmiany, później na 2 zmiany + weekendy wolne
  • możliwość pracy w soboty (100% płatne)
  • po wdrożeniu do pracy podwyżka + premia
  • dobre warunki pracy
  • opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe

Zadania

  • przezbrajanie maszyn
  • usuwanie drobnych usterek

  • Praca Skarbimierz
  • Operator maszyn Skarbimierz
  • Mechanik Skarbimierz
  • Operator Skarbimierz
  • Skarbimierz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836