Mechanik-monter maszyn i urządzeń
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Fitness Club 24 Sp. z o.o.
6. 2. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montaż urządzeń z użyciem rysunku technicznego.

  • Montaż manualny elementów mechaniki, elektroniki, elektryki, czujników, itp.

  • Montaż elementów maszyn i urządzeń.

  • Wykonywanie zadań zgodnie z otrzymanym projektem.

  • Naprawianie usterek w maszynach lub podzespołach.

WYMAGANIA:
  • Min. podstawowa znajomość rysunku technicznego.

  • Umiejętność pracy zespołowej.

  • Predyspozycje do pracy manualnej.

  • Język polski na poziomie min. A2.

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • ciekawe i różnorodne zadania,

  • atrakcyjną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o uznanej pozycji na rynku,

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,

  • miejsce parkingowe dla każdego pracownika,

  • Praca Bielsko-Biała
  • Technik urządzeń sanitarnych Bielsko-Biała
  • Monter Bielsko-Biała
  • Mechanik Bielsko-Biała
  • Operator maszyn Bielsko-Biała
  • Technik mechanik Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. kadr i płac Bielsko-Biała
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    191 993
    27 233