Mechanik maszyn budowlanych
  • Kutno
Kutno, Kutno, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
4. 10. 2024

Posiadasz doświadczenie na stanowisku mechanika maszyn budowlanych/ elektromechanika?

Dla naszego Klienta z branży przemysłu budowlanego, w ramach bezpośredniej współpracy, poszukujemy kandydatów z doświadczeniem mechanicznym- elektromechanicznym lub serwisowym sprzętu budowlanego, rolniczego czy też aut ciężarowych.

Jeśli masz doświadczenie w branży i jesteś otwarty na rozwój, ta oferta jest dla Ciebie!

Oczekujemy

  • minimum 3 lata doświadczenie na stanowisku mechanika/diagnosty sprzętu budowlanego/rolniczego lub aut ciężarowych
  • uprawnienia SEP do 1 kV będą dodatkowym atutem
  • mile widziane uprawnienia UDT na wózek widłowy
  • umiejętność czytania schematów hydraulicznych, elektrycznych i rysunku technicznego będą stanowić dodatkowy atut
  • wymagane prawo jazdy kat. B
  • rzetelność, terminowość i zaangażowanie w pracę

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • bardzo dobre warunki finansowe - dopasowane do umiejętności kandydata w zależności od doświadczenia w przedziale 9000-14000 zł brutto/ m-c
  • bezpośrednie zatrudnienie u Klienta
  • możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne warunki współpracy
  • praca stacjonarna w godzinach 8.00-16.30 (w tym przerwa lunchowa)

Zadania

  • diagnostyka i naprawa maszyn: budowlanych lub rolniczych pod kątem mechanicznym, hydraulicznym i elektrycznym
  • praca również w innych lokalizacjach firmy (60% stacjonarnie : 40% delegacje)

  • Praca Kutno
  • Mechanik Kutno
  • Operator maszyn Kutno
  • Kutno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563