Mechanik Maszyn Budowlanych
  • Kutno
Kutno, Kutno, Łódzkie, Polska
Grupa Skierski
25. 9. 2024

Grupa Skierski to ponad 30-letnie doświadczenie i nowoczesne rozwiązania. Setki projektów w Polsce i Europie. Zakres naszych usług obejmuje m.in. montaż szklarni, budowę centrów ogrodniczych, montaż hal i płyty warstwowej.
Obecnie w związku z rozwojem naszej firmy zatrudnimy osobę na stanowisko:
Mechanik maszyn budowlanych
Zakres obowiązków:
-diagnozowanie usterek maszyn budowlanych (m.in. ładowarki teleskopowe, zwyżki nożycowe, podnośniki koszowe),
-naprawa i serwisowanie maszyn,
-nadzór nad stanem technicznym maszyn i elektronarzędzi,
-prowadzenie dokumentacji odbytych napraw,
-składanie raportów o stanie technicznym sprzętu,
-usuwanie awarii na miejscu budowy,
-transport sprzętu.
Wymagania:
-prawo jazdy kat. B (mile widziane C+E),
-znajomość zagadnień hydrauliki siłowej,
-znajomość budowy maszyn: ładowarki teleskopowe, podnośniki nożycowe,
-znajomość elektroniki,
-samodzielność w działaniu,
-umiejętność planowania pracy własnej,
-zdyscyplinowanie,
-gotowość do wyjazdów serwisowych na miejsce budowy.
Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
-atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do doświadczenia i umiejętności,
-pracę przez cały rok, także w okresie zimowym,
-samodzielne stanowisko,
-uczestnictwo w największych projektach z branży w Polsce i Europie,
-dodatkowe ubezpieczenie i benefity.
Miejsce pracy: W SIEDZIBIE FIRMY
Siedziba firmy: SKIERNIEWICE Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV w odpowiedzi na ogłoszenie bądź kontakt pod numerem 573 569 730.

  • Praca Kutno
  • Mechanik Kutno
  • Operator maszyn Kutno
  • Kutno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836