Mechanik / Elektromechanik Samochodowy
  • Rybnik
Rybnik, Rybnik, Silesian Voivodeship, Polska
Stawowy Group Sp. z o.o. Sp. k.
27. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: bieżąca diagnostyka i naprawa pojazdów wykonywanie napraw elektromechanicznych pojazdów montaż, kontrola i naprawa układów elektrycznych wykonywanie okresowych przeglądów i badań diagnostycznych z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi wykonywanie zleconych napraw i kontrola jakości wykonanych prac zgodnie ze standardami marki dbanie o powierzone narzędzia i czystość stanowiska pracy. WYMAGANIA: wykształcenie zawodowe lub średnie minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku posiadane certyfikaty- mile widziane prawo jazdy kategorii B samodzielność oraz umiejętność organizacji czasu pracy dokładność umiejętność pracy w zespole oraz pracy z klientem OFERUJEMY: zatrudnienie na umowę o pracę wynagrodzenie uzależnione od umiejętności długofalową współpracę pakiet szkoleń umożliwiający podnoszenia kwalifikacji zawodowych pracę z zespołem, dla którego motoryzacja jest pasją dodatkowe ubezpieczenie dopłatę do karty Multisport

  • Praca Rybnik
  • Rzeczoznawca samochodowy Rybnik
  • Elektromechanik Rybnik
  • Mechanik Rybnik
  • Technik mechanik Rybnik
  • Technik mechanik okrętowy Rybnik
  • Technik mechanik lotniczy Rybnik
  • Rybnik - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210