Mechanik
  • Mikołów
Mechanik
Mikołów, Mikołów, Polska
During Polska S.A.
30. 5. 2024

During Polska Sp. z o.o. – firma świadcząca usługi HR, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 15357. Wchodzimy w skład holdingu During SpA Italia, w Polsce rozpoczęliśmy działalność w 2016 roku i skutecznie dostarczamy usługi pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego na terenie całego kraju.

Miejsce pracy: Mikołów

Obowiązki:

  • Rozbiórka dostarczonych elementów i części silnika (w zakresie słupka silnika, tj. blok, układ tłokowo-korbowy, głowica).
  • Weryfikacja stanu technicznego dostarczonych elementów wraz z wymaganymi pomiarami.
  • Obsługa maszyn wykorzystywanych przy regeneracji elementów silnika.
  • Kontrola jakości w trakcie procesu produkcyjnego.
  • Dbałość o powierzone narzędzia oraz maszyny.

Wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe.
  • Podstawowa umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych – suwmiarka.
  • Dyspozycyjność

Mile widziane:

  • Wykształcenie w zakresie mechaniki pojazdowej lub zbliżone.
  • Uprzednie doświadczenie w regeneracji lub serwisowaniu silników spalinowych.
  • Uprawnienia na wózki widłowe.

Oferujemy:

  • Umowa zlecenie jako okres próbny na 1 – 2 miesiące
  • Umowa o pracę po okresie próbnym.
  • System jednozmianowy, od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 15:00 (+1 h)
  • Soboty w godzinach 7:00 – 13:00

Wynagrodzenie:

OKRES PRÓBNY:

  • 27,70 PLN brutto za godzinę.

UMOWA O PRACĘ:

  • W umowie: od 27,70 PLN brutto za godzinę.
  • Premia miesięczna: ok 1.000,00 PLN netto.
  • Dodatkowe premie uznaniowe, uzależnione od dodatkowych zadań wypełnionych przez pracownika.
  • Premie świąteczne

Prosimy o załączenie klauzuli:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez During Polska Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Informujemy, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest During Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Katowice ul. H. Sienkiewicza 15/4.
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłej rekrutacji.
  3. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.
  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
  5. Pani/Pana wyraża także zgodę na udostępnianie swoich danych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji.

  • Praca Mikołów
  • Mechanik Mikołów
  • Mikołów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696