Mechanical Design Engineer
  • Poznań, model hybrydowy
wielkopolskie, Poznań, model hybrydowy, wielkopolskie, Polska
Reef Factory
23. 9. 2022
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Reef Factory Sp. z o.o. to producent w branży akwarystyki morskiej działający na rynku międzynarodowym. Produkujemy nowoczesne, zaawansowane technologicznie i inteligentne narzędzia IoT oraz system Smart Reef. W swojej stosunkowo krótkiej obecności na rynku (nasze początki sięgają 2017 r.), zanotowaliśmy rekordowo wysoki wzrost. Na tę chwilę wspieramy dystrybutorów w 33-tu krajach 23-ema inteligentnymi produktami.

Nie udałoby nam się tego jednak osiągnąć bez sukcesywnie rozbudowywanego zespołu specjalistów. Tym razem poszukujemy Mechanical Design Engineer, który wesprze nasz zespół w pracy nad wytwarzaniem nowych produktów.

Pomóż nam stać się liderem w branży akwarystyki morskiej na rynku międzynarodowym. Jeśli są Tobie bliskie takie wartości jak zaufanie i otwartość, a przy tym chcesz się rozwijać w dynamicznym zespole i ciekawej branży, to nie czekaj, złóż swoją aplikację i poznajmy się bliżej!

Twoje obowiązki

  • Konstruowanie nowych wyrobów i wprowadzanie zmian konstrukcyjnych w już istniejących
  • Poszukiwanie i testowanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych, wspieranie nowych wdrożeń oraz projektów związanych z poprawą jakości oraz redukcją kosztów
  • Wykonywanie obliczeń i ocena poprawności rozwiązań konstrukcyjnych
  • Tworzenie rysunków wykonawczych, złożeniowych projektowanych elementów i nadzór nad dokumentacją techniczną

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, najlepiej po kierunkach związanych z konstrukcją maszyn
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 3 lata
  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy z narzędziami CAD np Solidworks, Inventor, itp.
  • Dobra znajomość języka angielskiego, szczególnie słownictwa technicznego
  • Mile widziane będzie doświadczenie w konstruowaniu wyrobów z tworzyw sztucznych oraz współpracy z podwykonawcami tej branży

To oferujemy

  • Pracę w ciekawej, dynamicznie rozwijającej się branży akwarystyki morskiej
  • Pracę z nowoczesnym innowacyjnym produktem dobrze rozpoznawalnym na rynku
  • Startupową atmosferę opartą na zaufaniu, otwartości i transparentnej komunikacji
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Przestrzeń na rozwój i otwartość na inicjowanie swoich pomysłów
  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze R&D
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w modelu hybrydowym

  • Praca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    157 254
    26 360