Marketing Specialist with German (FMCG product)
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
SalesHR
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Pomoc w przygotowywaniu i utrzymaniu dokumentacji produktowej
  • Koordynacja z wewnętrznymi działami, takimi jak Marketing, Sprzedaż i Łańcuch Dostaw, aby zapewnić terminowe i dokładne wprowadzenie nowych produktów oraz ich aktualizacje
  • Przeprowadzanie badań rynkowych i analiz w celu wspierania inicjatyw rozwoju i doskonalenia produktów
  • Wsparcie w zarządzaniu danymi produktowymi w systemach firmy, zapewniając ich dokładność i kompletność
  • Pomoc w przygotowywaniu raportów, prezentacji i innych materiałów na spotkania wewnętrzne i zewnętrzne
  • Uczestnictwo w projektach międzydziałowych oraz wsparcie zespołu zarządzania produktami w różnych zadaniach ad hoc

WYMAGANIA:
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego : poziom C1, oraz angielskiego : B2
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z marketingiem, będzie bardzo dużym atutem
  • Biegłość w obsłudze pakietu Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint).
  • Analityczne podejście i umiejętność prowadzenia badań marketingowych oraz analizowania danych.
  • Chęć nauki i adaptacji do nowych zadań i wyzwań

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę - wysokość wynagrodzenia do ustalenia (otwartość na oczekiwania finansowe)
  • pracę w skandynawskiej kulturze organizacyjnej, nastawionej na dobrostan pracownika
  • możliwość realnego awansu (struktury się dopiero tworzą w Polsce)
  • stacjonarny tryb pracy przez okres kilku miesięcy z komfortowo urządzonego biura w Gdańsku (przenoszenie procesów, start ) potem praca hybrydowa (3 dni biuro, 2 dni zdalnie)
  • pakiet benefitów dostępny w późniejszym terminie (obecnie na etapie ustalania, zbierania ofert etc)
  • możliwość uczestniczenia w całkowicie nowym projekcie jednej z większych, tego typu, firm w Europie

  • Praca Gdańsk
  • Product manager Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Chief marketing officer Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087