Marketing i obsługa klienta - praca zdalna
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomorskie, Polska
Tomsky.pl
20. 9. 2024

Nasza firma działa na rynku od ponad 14 lat. Mamy na koncie wiele ciekawych projektów i masę zadowolonych klientów. Aktualnie do naszego składu poszukujemy osoby do wsparcia marketingu i obsługi klienta.
Zakres obowiązków:
• Korespondencja z klientami tylko i wyłącznie mailowo (nie będziesz rozmawiać z klientem telefonicznie, jeżeli tego nie lubisz)
• Odpowiadanie na zapytania ofertowe nowych i stałych Klientów
• Tworzenie materiałów marketingowych (grafika, teksty, social media)
• Współpraca z kontrahentami firmy
• Dbałość o wizerunek firmy
• Kształtowanie polityki działań sprzedażowych firmy
Wymagania:
• Umiejętność pracy zdalnej – dobra organizacja czasu
• Podstawowa znajomość w dziedzinie programowania i grafiki (bardziej zaawansowane zdolności będą dodatkowym atutem)
• Wysoka kultura osobista
• Wysoka jakość obsługi klienta
• Samodyscyplina oraz odpowiedzialność
Oferujemy:
• Praca zdalna w trybie 4h dziennie
• Stabilne warunki zatrudnienia
• Praca w miłej atmosferze
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV (wraz z klauzulą dot. zgody na przetwarzanie danych osobowych), dodając w tytule wiadomości: Obsługa klienta / marketing

  • Praca Gdynia
  • Specjalista ds. obsługi klienta Gdynia
  • Tajemniczy klient Gdynia
  • Obsługa hotelowa Gdynia
  • Obsługa gastronomii Gdynia
  • Specjalista ds. marketingu Gdynia
  • Chief marketing officer Gdynia
  • Specjalista ds. kadr i płac Gdynia
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Gdynia
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Gdynia
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836