Manikiurzystka - Stylistka paznokci
  • Zwoleń
Zwoleń, Zwoleń, Masovian Voivodeship, Polska
LOBO ACTIVE sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Zwoleń

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie zabiegów manicure i pedicure
  • Stylizacja i zdobienie paznokci
  • Doradztwo w zakresie pielęgnacji dłoni i stóp
  • Obsługa narzędzi i sprzętów kosmetycznych
  • Zapewnienie higieny i bezpieczeństwa pracy
  • Publikowanie treści w social media, obecność w social mediach firmowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie w zakresie kosmetologii lub ukończony kurs stylizacji paznokci
  • Doświadczenie w pracy jako manikiurzystka lub stylistka paznokci WARUNEK KONIECZNY
  • Kompetencje poparte certyfikatami oraz portfolio swoich prac
  • Umiejętność precyzyjnego i estetycznego wykonywania zabiegów manicure oraz pedicure
  • Zdolność do pracy z klientem i utrzymania wysokiej jakości obsługi
  • Aktualna znajomość trendów i technik stylizacji paznokci oraz higienicznych standardów pracy
  • Nie poszukujemy osób uczących się stylizacji paznokci, poszukujemy pasjonatów, którzy chcą się zaangażować

To oferujemy

  • Wpływ na rozwój
  • Możliwość awansu
  • Stabilne zatrudnienie w wyjątkowym środowisku branży beauty
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie rozwojowe
  • Przyjemne warunki pracy
  • Możliwość rozwoju, szkoleń wewnętrznych/ zewnętrznych

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

O nas

Lobo Active to miejsce w którym od 2019r. dbamy o piękny i zdrowy wygląd naszych Klientów. W ofercie naszego Studio znajdują się strefy: beauty, wellness, estetyczna oraz fitness. Więcej znajdziesz na naszej stronie. Zapraszamy

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez LOBO ACTIVE sp. z o.o. z siedzibą w: Hugona Kołłątaja 16A, 24-100 Puławy (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: ang.paszkiewicz@gmail.com.

  • Praca Zwoleń
  • Zwoleń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690