Manager Sprzedaży
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
PROFI CREDIT Polska S.A.
16. 11. 2022
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Kluczowe zadania:

  • Realizacja planów sprzedażowych za pośrednictwem podległej struktury
  • Budowanie oraz rozwój zespołu sprzedażowego
  • Planowanie sprzedaży w oparciu o założone cele
  • Analiza i raportowanie wyników sprzedażowych
  • Planowanie i realizacja regionalnego budżetu marketingowego

WYMAGANIA:

Jeżeli posiadasz:

  • Doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą
  • Prawo jazdy kat. B
  • Motywację do osiągania celów
  • Komunikatywność i terminowość
  • Kreatywność i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczanie jako sprzedawca wówczas nie wymagamy doświadczenia w zarządzaniu sprzedaża

    Czekamy na Ciebie!

OFERUJEMY:

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wsparcie mentora w okresie wdrożenia
  • Stałą podstawę oraz motywujący system premiowy
  • Narzędzia niezbędne do efektywnej pracy - samochód służbowy, laptop i telefon.