Manager sprzedaży
  • Koźmin Wielkopolski
Koźmin Wielkopolski, Koźmin Wielkopolski, Greater Poland Voivodeship, Polska
A2HM
6. 2. 2024

Miejsce pracy: Koźmin Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i wprowadzanie polityki sprzedażowej firmy
  • tworzenie i realizacja planów sprzedaży, nadzór nad ich realizacją
  • przygotowywanie ofert
  • współpraca przy przygotowywaniu materiałów handlowych, marketingowych / folderów dla sprzedawców
  • analiza sprzedaży
  • opracowywanie i wdrażanie kampanii marketingowych.

Nasze wymagania

  • pozytywne nastawienie do życia, chęć pracy
  • min. 3 letnie  doświadczenie na stanowisku w dziale sprzedaży
  • samodzielność i nastawienie na realizację założonych celów
  • umiejętność zbierania materiałów
  • umiejętność współpracy z handlowcami, rozliczania z postawionych zadań

To oferujemy

  • kierownicze stanowisko, rolę w organizacji pozwalającą na realizację własnych pomysłów
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • samodzielność i możliwość rozwoju

O nas

Firma A2HM - zajmujemy się produkcja małej architektury miejskiej, głównie wiat przystankowych, rowerowych, gablot ogłoszeniowych. Działamy głównie w ramach sektora zamówień publicznych.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do A2HM z siedzibą w: Przemysłowa 1A, 63-720 Koźmin Wielkopolski (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: praca@a2hm.pl.

  • Praca Koźmin Wielkopolski
  • Manager Koźmin Wielkopolski
  • Koźmin Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    191 993
    27 233