Manager Salonu Akustycznego
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
"HMT-GROUP" sp. z o.o.
6. 2. 2024

Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za otwarcie nowego salonu, spotu w branży akustycznej (aranżacje akustyczne wnętrz) we Wrocławiu lub w Warszawie (w zależności od miejsca zamieszkania),
  • Aktywna sprzedaż i doradztwo dla klientów salonu,
  • Kontakt z architektami, inwestorami, właścicielami fabryk, powierzchni biurowych,
  • Utrzymywanie relacji z kontrahentami i dostawcami – głównie zagranicznymi,
  • Zarządzanie projektami w zakresie sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Umiejętności biznesowe i handlowe oraz talent do obsługi klienta,
  • Znajomość branży fit-Out,
  • Doświadczenie w pracy z architektami,
  • Zaangażowanie w tworzenie nowego salonu, a także jego dalszy rozwój,
  • Zainteresowania związane z aranżacją wnętrz, architekturą, akustyką,
  • Umiejętność kontroli kosztów salonu i zapobieganie stratom,
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów oraz samodzielność.

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na cały etat,
  • Pracę w bardzo dobrej lokalizacji w Warszawie lub Wrocławiu,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia sprzedażowa,
  • Możliwość budowania od początku świetnego miejsca pracy,
  • Współpracę z największymi polskimi oraz zagranicznymi firmami z branży materiałów akustycznych,
  • Zdobywanie doświadczenia w międzynarodowym środowisku,
  • Przeszkolenie pod kątem prowadzenia sklepu,
  • Pracę nad ciekawymi i nowoczesnymi projektami.

HMT-Group Sp. z o.o. jest stabilną i dynamicznie rozwijającą się firmą z branży budowlanej.

Zajmujemy się montażem akustycznych systemów ścian oraz sufitów podwieszanych, kompleksową realizacją prac wykończeniowych, fit-outami, współpracując bezpośrednio z największymi producentami, takimi jak Ecophon, Rigips, Knauf, Isover, Rockfon, Siniat i wielu innych.

Wykonujemy prace w obiektach przemysłowych, biurowych, sportowych, oświatowych, a także użyteczności publicznej oraz uczestniczymy w wielu największych i najciekawszych realizacjach w skali kraju. Współpracujemy zarówno z firmami z Polski jak i z zagranicy, stawiając przed sobą z roku na rok co raz większe wyzwania.

W HMT stawiamy na wykwalifikowaną młodą kadrę oraz wysoką jakość realizowanych inwestycji. Ludzie są naszym największym i najcenniejszym kapitałem, ich wiedza i umiejętności są podstawą sukcesu naszej firmy. Jesteśmy zespołem, który z pasją i zaangażowaniem dąży do sukcesu. Wyróżnia nas kultura pracy oparta na szacunku dla każdego pracownika, dobra współpraca, dzielenie się wiedzą oraz wzajemna pomoc i atmosfera otwartości.

www.hmt-group.pl

  • Praca Wrocław
  • Manager Wrocław
  • Account manager Wrocław
  • Project Manager Wrocław
  • Product manager Wrocław
  • HR Manager Wrocław
  • Content Manager Wrocław
  • Key Account Manager Wrocław
  • Business Development Manager Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    191 993
    27 233