Manager kawiarni So! Coffee w systemie agencyjnym
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
5. 8. 2022
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie kawiarni zgodnie ze standardami sieci

  • Rekrutacja załogi

  • Zamawianie towaru

  • Sporządzanie inwentaryzacji

  • Profesjonalne podejście do obsługi gościa

  • Budowanie sprzedaży

WYMAGANIA:
  • Posiadanie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia

  • Doświadczenie w sprzedaży i chęć poprowadzenia kawiarni

  • Zbudowanie własnego zespołu

  • Gotowość do rozwoju swoich kompetencji w zakresie zarządzania i sprzedaży

OFERUJEMY:
  • Gotowy lokal - w pełni wyposażoną kawiarnię, w atrakcyjnej lokalizacji

  • Bezpieczny start - dobre warunki umożliwiające rozpoczęcie współpracy

  • Profesjonalne przygotowanie - pakiet szczegółowej wiedzy na temat współpracy i prowadzenia biznesu

  • Szkolenia - szkolenie wdrażające i certyfikowane dla Ciebie i Twojego zespołu

  • Wsparcie na każdym etapie - w tym wsparcie marketingowe i technologiczne

  • Pomoc - jeśli masz pytanie, masz odpowiedź!

  • Dofinansowanie zajęć sportowych

  • Prywatna opieka medyczna

  • Zniżki na firmowe produkty i usługi