Manager Handlowy z Doświadczeniem do Agencji Pracy
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Ralen Group
6. 2. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Pozyskiwanie Nowych Klientów B2B z sektora Zakładów Produkcyjnych i Magazynowych
  • Działania biurowe - Umawianie spotkań handlowych
  • Działania terenowe – Spotkania Sprzedażowe z Klientami
  • Zapewnienie prawidłowego działania oddziału handlowego;
  • Odpowiedzialność za osiąganie odpowiednich wskaźników;
  • Utrzymywanie relacji z obecnymi klientami firmy;
  • Przygotowywanie wycen i ofert handlowych;

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie na stanowisku handlowym i pozyskiwaniu klientów biznesowych z sektora zakładów Produkcyjnych i Magazynowych;
  • Znajomość zagadnień z zakresu Pracowników Tymczasowych i Outsourcingu
  • Umiejętność budowania stałej relacji z klientami;
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne;
  • Prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B (w zależności od preferencji);
  • Atrakcyjny system wynagradzania z wynagrodzeniem podstawowym i systemem premiowym;
  • Szkolenia programowe i rozwojowe.
  • Telefon, Laptop, Podstawowe Narzedzia
  • Wsparcie w zdobywaniu Leadów
  • Prywatna Opieka Medyczna i Prawna

  • Praca Bielsko-Biała
  • Manager Bielsko-Biała
  • Dyrektor handlowy Bielsko-Biała
  • Przedstawiciel handlowy Bielsko-Biała
  • Product manager Bielsko-Biała
  • HR Manager Bielsko-Biała
  • Content Manager Bielsko-Biała
  • Account manager Bielsko-Biała
  • Project Manager Bielsko-Biała
  • Business Development Manager Bielsko-Biała
  • Key Account Manager Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    163 629
    23 889