Malarz wyrobów metalowych
  • Tarnów
Tarnów, Tarnów, małopolskie, Polska
Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.
21. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie powierzchni metalowych do lakierowania: odtłuszczanie, gruntowanie, szpachlowanie, szlifowanie,
  • dobór odpowiednich składników materiałów w zależności od wymogów technicznych,
  • malowanie farbami podkładowymi i nawierzchniowymi,
  • wykonywanie zabezpieczeń malarskich na powierzchniach niemalowanych,
  • wypełnienie malarskie oznaczeń i numeracji na wyrobach,
  • wykonywanie poprawek malarskich na wyrobach.

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe,
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • zdolności manualne oraz techniczne,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami malarskimi,
  • umiejętność wydajnej pracy w warunkach ograniczonego czasu,
  • dyspozycyjność – praca w systemie trzyzmianowym,
  • niekaralność.
  • umiejętność malowania metodą natryskową.

To oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie o bogatej tradycji i doświadczeniu w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie wczasów, karnetów sportowo-rekreacyjnych, imprez kulturalno-oświatowych, okolicznościowe świadczenia dla pracowników i dzieci pracowników),
  • prywatną opiekę medyczną.

  • Praca Tarnów
  • Malarz Tarnów
  • Malarz Tarnów Opolski
  • Tarnów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838