Malarz
  • Domatków
Malarz
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
IMS GmbH
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Malowanie ścian wewnątrz i na zewnątrz budynków

- Malowanie fasad

- Przygotowywanie powierzchni do malowania

- Szpachlowanie i nakladanie gladzi

- Renowacja pomieszczeń

- Bieżąca konserwacja

- Montaż płyt kartonowo-gipsowych regipsy i stelaze

- Inne prace remontowe

- Kompleksowe wykanczanie mieszkan

WYMAGANIA:

- Wyksztalcenie zawodowe lub tez udokumentowane doswiadczenie zawodowe na tym stanowisku

- Komunikatywna lub przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego.

- Posiadanie własnego pojazdu na wyjazd, mile widziane

- Umiejętności pracy zespołowej jak i samodzielnej

- Motywacja i chec do pracy

OFERUJEMY:

NASZA OFERTA:

- Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach.

- Możliwość pobierania biezacych cotygodniowych zaliczek.

- Stala niemiecka umowę o pracę na czas nieokreslony.

- Pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne.

- Dlugoterminowy kontrakt, możliwe nadgodziny.

- Zorganizowane zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy przez pracodawce z dostepem korzystania z kuchni i internetu

- Wyposażenie ochronne (obuwie, ubranie robocze na koszt Firmy IMS

- Dodatki za nadgodziny, prace nocna i dni swiateczne Liczba godzin zagwarantowana w umowie

- Terminowo wypłacane wynagrodzenie

- Dobre warunki pracy, miła atmosfera

- Indywidualne podejście do każdego kandydata

- Indywidualnie ustalany termin wyjazdu - Opieka polskiego koordynatora na czas zatrudnienia

W przypadku zainteresowania poprosimy o kontakt (rozmawiamy po polsku) na wszystkie Panstwa pytania chetnie odpowiemy.

KONTAKT:

E-Mail: dariusz.wierzbaims@ims-zeitarbeit.eu

paulina.zbylut@ims-zeitarbeit.eu

Mobil: 0049 176 156 090 28

0049 524 123 490 21

IMS GmbH

Königstraße 38

33330 Gütersloh

Pozdrawiamy serdecznie

IMS GmbH Team

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

106 427
20 544