Chcesz pracować w aptece szpitalnej? Preferujesz pracę bardziej administracyjną? Chcesz uniknąć sprzedaży przy okienku?
Mamy ofertę właśnie dla Ciebie!
Do aplikowania zapraszamy kandydatów po obowiązkowym stażu w aptece. Jesteśmy otwarci na osoby, które staż dopiero ukończyły i stawiają pierwsze kroki w zawodzie. Chcemy wesprzeć rozwój i zdobywanie kompetencji w obszarze farmacji szpitalnej.
Obowiązki:
▪nadzorowanie zgodności funkcjonowania apteki z przepisami prawa farmaceutycznego, ustawą o zawodzie farmaceuty oraz ustawą o wyrobach medycznych,
▪prowadzenie bieżącej dokumentacji operacyjnej apteki, w tym sporządzanie ewidencji, zestawień i raportów,
▪sporządzanie leków recepturowych i aptecznych,
▪przekazywanie personelowi medycznemu rzetelnych informacji na temat leków i wyrobów medycznych,
▪współpraca z zespołem medycznym w celu zapewnienia pacjentom optymalnej farmakoterapii,
▪prowadzenie ewidencji i nadzór nad obrotem lekami psychotropowymi i środkami odurzającymi, a także ich wydawanie zgodnie z przepisami,
▪dbałość o utrzymanie odpowiednich zapasów leków w aptece.
Wymagania:
▪ukończone studia magisterskie na kierunku farmacja oraz aktualne prawo wykonywania zawodu farmaceuty,
▪umiejętność pracy w zespole i wysoka kultura osobista,
▪dobra organizacja pracy i samodzielność w realizowaniu codziennych zadań.
Oferujemy:
▪pracę w stałych godzinach 7:00-14:35, od poniedziałku do piątku,
▪konkurencyjne wynagrodzenie, dostosowane do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
▪brak sprzedaży przy okienku, brak nacisku na wyniki komercyjne,
▪pracę w środowisku szpitalnym - skupienie na merytoryce i wspieraniu zespołu lekarzy,
▪możliwość finansowania studiów, kursów oraz specjalizacji wspierających rozwój.