Magazynier z uprawnieniami UDT - wysoki skład
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
6. 5. 2024

Agencja Pracy Tymczasowej e-work HR Company Poland Sp. z o.o (wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491) poszukuje kandydatów na stanowisko:

Obowiązki

  • Obsługa wózka widłowego (wysoki skład)
  • Pomoc w rozładunkach oraz załadunkach
  • Praca ze skanerem

Wymagania

  • Uprawnienia UDT
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Pracę w systemie dwuzmianowym (06:00-14:00, 14:00-22:00, od poniedziałku do piątku)
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Zainteresowanych prosimy o składanie aplikacji poprzez portal lub kontakt telefoniczny pod numerem +48 515 109 010

  • Praca Łódź
  • Magazynier Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293