Magazynier z uprawnieniami UDT wózki widłowe lub suwnice
  • Mysłowice, śląskie
Mysłowice
During Polska
6. 8. 2022
4400-5400

Firma During Polska Sp. z o.o. - agencja pracy oraz doradztwa personalnego, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 15357, dla swojego Klienta prowadzi proces rekrutacji na stanowiska:

  1. OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO z uprawnieniami UDT

Zakres obowiązków:

- obsługa wózków widłowych w zakresie transportu komponentów i wyrobów gotowych

- załadunek i rozładunek

- uzupełnianie dokumentacji magazynowej

- pozostałe zlecone prace magazynowe

  1. PRACOWNIK OBSŁUGI MAGAZYNU z uprawnieniami na suwnice UDT

- dostarczanie materiału na produkcję

- rozładunek i układanie stali

Lokalizacja: Mysłowice

Wymagania:

- uprawnienia  do obsługi wózków widłowych lub suwnicy - wydane z UDT  (warunek konieczny)

- dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym

Oferujemy:

- umowę o pracę tymczasową

- wynagrodzenie w zależności od doświadczenia kandydata - ustalane indywidualnie (w przedziale 4400-5400  brutto msc z uwzględnieniem premii oraz dodatków)

- premie za polecenie pracownika do pracy - do 1250zł brutto

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

Prosimy o załączenie klauzuli:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez During Polska Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Informujemy że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest During Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Katowice ul. H. Sienkiewicza 15/4;
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłej rekrutacji;
  3. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia;
  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne;
  5. Pani/Pana wyraża także zgodę na udostępnianie swoich danych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji.