Magazynier z uprawnieniami UDT -Olkusz
  • Liszki
Liszki, Liszki, Małopolskie, Polska
OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o.
7. 8. 2024

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Magazynier Nr.Ref.: DY/MAG/08/2024 Miejsce pracy:
Olkusz Obowiązki:
- Obsługa wózka widłowego
- Kompletowanie zamówień
- Etykietowanie Informacje o wakacie:
- Umowa o pracę
-Praca na 2 zmiany w systemie czterobrygadowym praca po 12 h
- Wynagrodzenie od 5000-5500 brutto w zależności od kwalifikacji Wymagania:
- Uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego
-Gotowość do pracy po 12 godzin
-Zaangażowanie i chęć do pracy Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. ul.1 Maja 3-5,45-068 Opole, KRS 0000060595, NIP 5262577364, Regon 017408819, KRAZ 393. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

  • Praca Liszki
  • Magazynier Liszki
  • Liszki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544