Magazynier z uprawnieniami UDT - Gdańsk Kokoszki
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Serwis Personalny Polska Sp. zo.o.
24. 6. 2022
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa wózka widłowego
  • sprawdzanie poprawności spakowania ładunku
  • prace porządkowe na terenie magazynu
  • weryfikacja stanów magazynowych w stosunku do produkcji i zamówienia

WYMAGANIA:
  • Doświadczenia w pracy na magazynie
  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT

OFERUJEMY:
  • praca od poniedziałku do piątku (mogą zdarzyć się sporadycznie soboty dla chętnych )
  • praca dwu zmianowa
  • 3000- 3500 netto/mies
  • umowa zlecenie po miesiącu umowa o prace
  • premie uzależnione od efektywności od 100 do 600 zł netto (na rękę)
  • stałą współpracę
  • regulaminowe przerwy
  • pełne zaplecze socjalne (lodówka, mikrofalówka, kawa i herbata od pracodawcy)
  • dodatkowo płatne nadgodzinny
  • owocowe środy i ciasto co piątek