Magazynier z UDT
  • Błonie
Błonie, Błonie, Mazowieckie, Polska
Logart
13. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:
- Rozładunek i załadunek dostaw,
- Kontrola stanów magazynowych,
- Udział w inwentaryzacji towaru i wyjaśnianie ewentualnych rozbieżności,
- Kompletacja towaru.
Wymagania:
- Doświadczenie w pracy na magazynie,
- Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT (niezbędne),
- Chęć do podjęcia stałego zatrudnienia,
- Punktualność, uczciwość, umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (bezpośrednio z pracodawcą),
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Pakiet benefitów,
- Pracę na jedną zmianę.
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych:
Administratorami danych osobowych są Logart Sp. z o.o., adres siedziby: ul. Karola Hiellego 3/108, 96-300 Żyrardów, NIP: 8381852559 oraz Logart, adres siedziby: ul. Armii Krajowej 41, 96-314 Baranów, NIP: 8381256389. Dane osobowe mogą być udostępnione potencjalnym pracodawcom oraz podmiotom współpracującym z Administratorem. Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, włączając w to prawo do ich usunięcia. Aplikacja oznacza potwierdzenie zapoznania się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Administratorów oraz przysługujących kandydatowi prawach, opublikowanych na stronie www.logart.com.pl/index.php/rodo.

  • Praca Błonie
  • Magazynier Błonie
  • Błonie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544