Magazynier z UDT
  • Jasionka
HR TEAM Sp. z o. o.
14. 7. 2024
od 5350zł brutto

Firma HR Team jako Agencja pracy tymczasowej poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Magazynier z UDT

Specyfika zakładu: AUTOMOTIV - PRODUKCJA

Miejscowość: Jasionka pod Rzeszowem

Wymagania:

  • Aktualne uprawnienia UDT
  • Doświadczenie w obsłudze wózków jezdniowych mile widziane
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Oferta skierowana do osób powyżej 18 r.ż

Zakres Obowiązków:

  • Obsługa wózków widłowych (kompletacja zamówień, liczenie stanów magazynowych, transport materiałów)
  • Rozładunek i załadunek komponentów
  • Dostarczanie komponentów z magazynu na halę produkcyjną przy pomocy wózka elektrycznego.

Oferujemy:

  • Umowa Zlecenie
  • Wynagrodzenie: od 5350zł brutto (31,65 zł/h brutto) - przykładowy przelicznik dla 168h w miesiącu.
  • 500 zł na rękę BONUS NA START*
  • System pracy: 3 zmiany po 8h (6-14 / 14-22 / 22-6)
  • Wolne weekendy
  • Praca możliwa od zaraz
  • Praca wykonywana w pomieszczeniu zamkniętym (hala produkcyjna, magazyn) z oświetleniem naturalnym, sztucznym.

*Bonus na Start wypłacany jest każdemu nowemu pracownikom, który przepracuje w naszej firmie minimum 30 dni.

Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest HR Team Sp. z o.o. z siedzibą w ul. Lindego 14, 30-148 Kraków.

Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawy.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

109 770
20 536