Magazynier z UDT | Praga Południe | Od zaraz
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
25. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Produkuj czekoladę razem z Gi Group! Poszukujemy pracownika na stanowisko Młodszy Magazynier/ Młodsza Magazynierka

Lokalizacja: Warszawa Praga Południe

Czym będziesz się zajmował?

  • Załadunek i rozładunek ciężarówek
  • Przyjmowanie, składowanie, kompletacja i wydawanie towarów
  • Obsługa sprzętu (wózek, skaner)
  • Kontrola jakościowa i ilościowa towarów

Czego oczekujemy?

  • W zależności od obszaru, praca w systemie 2- i 3-zmianowym lub 4-brygadowym, także w weekendy,
  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT (warunek konieczny)
  • Zaangażowanie, sumienność, umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie w logistyce produkcyjnej

Co chcemy ci zaoferować?

  • Zatrudnienie na podstawie umowę o pracę
  • Stawka 34,14 zł brutto/h
  • Dodatek za pracę w porze nocnej + 7,40 zł brutto do każdej przepracowanej godziny
  • Doskonała lokalizacja blisko Dworca Wschodniego i metra
  • Szkolenie oraz odzież roboczą
  • Bonus za pracę w niedzielę i święta
  • Premię miesięczną

  • Praca Warszawa
  • Magazynier Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 067
    19 687