Magazynier - wysoki skład
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Progres HR Poland Sp. z o.o
24. 6. 2022

Obecnie dla jednego z naszych klientów z branży przemysłowej poszukujemy kandydatów na stanowiska: Magazynier

Miejsce pracy – Aleksandrów Łódzki

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie prawidłowego przyjęcia materiałów i detali dostarczonych do magazynu oraz ich rozładowanie;
  • Wydanie do kontroli jakości oraz produkcji, materiałów, komponentów i detali; Rozmieszczenie i potwierdzanie dostępności materiałów i detali w magazynie zgodnie z ustaloną procedurą składowania i systemami potwierdzania dostępności;
  • Obróbka dokumentów wysyłkowych, RW i PZ w SAP;
  • Obsługa sprzętu transportowego zgodnie z posiadanymi uprawnieniami i zasadami użytkowania;

Wymagania:

  • Chęci do pracy,
  • Gotowości do rozpoczęcia pracy od zaraz,
  • Uprawnienia UDT, - warunek konieczny
  • Preferowane wykształcenie techniczne,
  • Doświadczenie w pracy na produkcji - mile widziane

Oferujemy:

  • Pracę od zaraz na umowie o pracę,
  • System pracy dwu/trzy zmianowy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie,
  • Darmowy transport na terenie: Łodzi, Ozorkowa, Zgierza, Pabianic, Poddębic

„Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres HR Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail: kontakt[małpagrupaprogres.pl (zwana dalej Spółką), kontakt do inspektora ochrony danych: adres korespondencyjny: Progres HR Poland Sp. z o.o. al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail: iod[małpagrupaprogres.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.