Magazynier - Sady. Praca od zaraz!
  • Tarnowo Podgórne
Tarnowo Podgórne, Tarnowo Podgórne, wielkopolskie, Polska
Agencja Zatrudnienia KS Service
23. 9. 2022
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż.

Poszukiwany Magazynier! Zapoznaj się z naszą ofertą i wyślij CV już dziś!

Aktualnie dla naszego Klienta, zajmującego się magazynowaniem artykułów biurowych, poszukujemy osób na stanowisko: Magazynier.

- > Nie wymagamy doświadczenia

- > Wymagane prawo jazdy kategorii B

- > Jedna zmiana: 8-16 (od poniedziałku do piątku)

- > Wynagrodzenie 21 zł/h brutto (dla studentów 21 zł na rękę) oraz umowa zlecenie

- > Na początek płatny tydzień próbny

Twoje zadania:

  • dowóz towaru do klienta (autem służbowym);
  • kompletacja dostaw;
  • wysyłka towarów;
  • proste prace produkcyjne (introligatorskie).

Nasz magazyn znajduje się w dogodnej lokalizacji w Sadach (tuz pod Poznaniem). Mile widziani mężczyźni, jak i kobiety.

Nie zastanawiaj się, wyślij swoje CV! Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Przyjazna Atmosfera
  • Samochód Służbowy
  • Umowa Zlecenie
  • Rozwój