Magazynier - Rafineria Gdańska
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
KAEFER S.A.
3. 10. 2024

Firma KAEFER SA znajduje się w strukturach Grupy KAEFER - światowego koncernu technologicznego, reprezentowanego w ponad 30 krajach.Jako wiodący dostawca najbardziej profesjonalnych, kompleksowych usług i rozwiązań dla przemysłu w zakresie izolacji technicznych, przemysłowych oraz prac rusztowaniowych i w związku z dynamicznym rozwojem firmy w Polsce oraz na rynkach europejskich, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki

  • Przyjmowanie i weryfikacja kompletności dostaw
  • Wydawanie materiałów pracownikom i podwykonawcom
  • Planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej
  • Kontrola stanu magazynowego materiałów i przygotowywanie zamówień w porozumieniu z nadzorem budowy
  • Współpraca z warsztatem własnym i dostawcami w celu monitorowania planowanych dostaw materiałów
  • Zgłaszanie uszkodzeń i braków w dostawach

Wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu magazynu budowlanego
  • Umiejętność organizowania przepływu materiałów i zapewnienia ciągłości dostaw dla prac budowlanych
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikacji z innymi działami firmy
  • Elastyczność i gotowość do pracy w różnych godzinach
  • Znajomość zasad BHP i uprawnień na budowie
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego (czytanie rysunków izometrycznych i obmiarowych), celem segregowania i przygotowania materiału do wysyłki brygadom montażowym na placu budowy
  • Mile widziana umiejętność obsługi wózków widłowych i podnośników - nie jest to warunek konieczny

Oferujemy

  • Zatrudnienie na czas trwania projektu na podstawie umowy o pracę w uznanej firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy przy projektach przemysłowych
  • Pakiet świadczeń dodatkowych, dopłaty do kart multisport, „wczasów pod gruszą” i inne

  • Praca Gdańsk
  • Magazynier gdański
  • Magazynier Starogard Gdański
  • Magazynier Nowy Dwór Gdański
  • Magazynier Pruszcz Gdański
  • Magazynier Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521