Magazynier / Pracownik transportu
  • Wrocław
Wrocław
HR TEAM Sp. z o. o.
23. 8. 2024
do 7000zł /msc brutto

Firma HR Team jako Agencja pracy tymczasowej poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Magazynier / Pracownik transportu

Miejsce pracy: Wrocław, ul. Bora-Komorowskiego

Wymagania :

  • Chęć do pracy zmianowej
  • Dojazd we własnym zakresie
  • Aktywne prawo jazdy kat. B - warunek konieczny!

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie dostaw, rozwożenie detali na obszarze magazynu i hali produkcyjnej
  • Przygotowywanie detali do wywiezienia na montaż
  • Praca z wózkiem Tugger

Warunki:

  • Umowa o pracę
  • Stawka: 34,06 zł brutto/h (od 5900 zł brutto msc)
  • 3 zmiany po 8 godzin od poniedziałku do piątku
  • Możliwa praca w weekendy w ramach nadgodzin jeśli jest zapotrzebowanie
  • 20% - praca w godzinach nocnych;
  • 50% - praca do 2 nadgodzin w zmianie;
  • 100% - praca powyżej 2 nadgodzin w zmianie;
  • 100% - praca w weekendy.

BONUS NA START 800 zł na rękę dla każdego nowego pracownika

Bonus wypłacany jest każdemu nowemu pracownikowi, który przepracuje min. 30 dni.

Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest HR Team Sp. z o.o. z siedzibą w ul. Lindego 14, 30-148 Kraków.

Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawy

  • Praca Wrocław
  • Kurier (transport) Wrocław
  • Magazynier Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Pracownik ochrony Wrocław
  • Pracownik socjalny Wrocław
  • Pracownik fizyczny Wrocław
  • Pracownik biurowy Wrocław
  • Pracownik kolei Wrocław
  • Pracownik umysłowy Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210