Magazynier - praca z darmowym transportem
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, warmińsko-mazurskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
3. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta z branży logistycznej poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko: Magazynier

Miejsce pracy: Ameryka ( okolice Olsztynka)

Gwarantujemy darmowy transport pracowniczy

Zadania:

  • Kompletowanie, pakowanie towaru
  • Przygotowywanie przesyłek do wysyłki
  • Przyjmowanie i rozlokowywanie towarów na magazynie

Wymagania:

  • Dyspozycyjność -praca od poniedziałku do soboty - 5 dni w tygodniu
  • Chęci do pracy
  • Umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w renomowanej firmie
  • Umowę o pracę tymczasową na początek
  • Atrakcyjne zarobki
  • Dodatek za pracę w soboty
  • Pracę 5 dni w tygodniu
  • Benefity (m.in. zniżki na posiłki, karta podarunkowa)
  • Darmowe dojazdy do i z pracy

  • Praca Olsztyn
  • Kurier (transport) Olsztyn
  • Specjalista ds. transportu Olsztyn
  • Magazynier Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567