Magazynier / Pakowacz / Pakowanie paczek sklep internetowy
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
DIVIO HOME s.r.o.
3. 8. 2024

Zakres obowiązków:
– Przygotowanie i kompletowanie zamówień, pakowanie paczek;
– Wychwytywanie fizycznie uszkodzonych produktów podczas pakowania paczek;
– Prace magazynowe;
– Dbanie o magazyn firmy (inwentaryzacje produktów, dbanie o czystość i porządek magazy-nu),
– Przyjmowanie i rozładunek dostaw.
Wymagania:
– Szybkość uczenia się,
– Znajomość podstaw obsługi komputera,
– Miejsce zamieszkania w promieniu 20 km od Gliwic,
– Umiejętność pracy pod presją czasu,
– Dokładność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków,
– Dobra organizacja pracy.
Oferujemy:
– Współpracę w ramach umowy zlecenia (dla osób uczących się, ilość godzin uzależniona od dyspozycyjności oraz ilości zamówień oraz potrzeb magazynowych).

  • Praca Gliwice
  • Magazynier Gliwice
  • Pakowacz Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544