Magazynier - Operator wózka widłowego
  • Opacz-Kolonia
mazowieckie, Opacz-Kolonia, Mazowieckie, Polska
YANGO sp. z o.o.
1. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- Fizyczny odbiór surowców z magazynu

- Rejestracja dostaw surowców w systemie

- Odpowiednia lokacja surowców w magazynie surowców

- Rejestracja wydanych surowców do produkcji

- Dbałość o odpowiednie składowanie powierzonych surowców i półproduktów

- Odpowiedzialność za stany magazynowe produktów

- Obsługa wag i urządzeń związanych ze specyfiką stanowiska

- Fizyczna obsługa wewnętrznego transportu opakowań

- Przygotowywanie mieszanek surowców zgodnie ze specyfikacją wyrobu

WYMAGANIA:

Nasze oczekiwania:

Aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych lub książeczka sanepidu

- Uprawienia na wózki widłowe

- Doświadczenie w pracy na magazynie produkcyjnym

- Precyzja manualna

- Dokładność i skrupulatność

- Umiejętność organizacja stanowiska pracy, uczciwość, niezawodność

- Podstawowa umiejętność obsługi komputera.

- Dobra organizacja pracy własnej

- Chęć do pracy

OFERUJEMY:

- Stabilne zatrudnienie

- Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko oraz dużą swobodę działania – doceniamy wszystkie pomysły i dajemy Ci możliwość ich zrealizowania

- Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania, posiadanego doświadczenia, wiedzy i kwalifikacji

- Doświadczanie ciągłego rozwoju w ramach japońskiej filozofii Kaizen

- Bezpośrednią współpracę z pomocnym Zarządem przedsiębiorstwa

- Pracę w przyszłościowej branży

- Aktywną współpracę z innymi działami firmy i ich codzienne wsparcie! U nas nigdy nie zostajesz sam/a

- Work-life-balance

- Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kwalifikacji

- Pracę w młodym i kreatywnym zespole, w atmosferze wzajemnego szacunku i uczciwości - wsparta wewnętrznym Kodeksem Honorowym oraz Świadomą kulturą współpracy Yango (Yango values)

- Wewnętrzne konkursy np. Innowator Roku

A do tego:

- Kartę fitness

- Prywatna opieka medyczna

- Karty Lunchowe

- Wyjścia integracyjne i szkolenia

- Rabaty pracownicze na nasze produkty

- Możliwość skorzystania z mobilnej sauny

- Pokój Zen, który mieści się w naszym biurze - aby odizolować się od rozproszeń i negatywnych bodźców

- Ubezpieczenie na życie

- Konsola do gier w przestrzeni socjalnej

- Ściany pełne contemporary art

- Lina wspinaczkowa dla chętnych

- Drążek do podciągnięć

- Pracę w godzinach pon-czw 7:30-16:00 pt 8:00-14:00 (aby dobrze zacząć weekend!)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz zamieszony na portalu.

Prosimy o załączenie w stopce CV poniższej klauzuli:

  • Praca mazowieckie
  • Magazynier mazowieckie
  • Magazynier Wysokie Mazowieckie
  • Operator mazowieckie
  • Operator Wysokie Mazowieckie
  • Operator maszyn Wysokie Mazowieckie
  • Operator maszyn mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648