MAGAZYNIER - operator wózka widłowego
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, śląskie, Polska
Enckel Sp. z o.o.
21. 9. 2024

Firma Enckel Sp. z o.o. powstała w 2008 roku i jest wiodącym producentem części do maszyn przetwórstwa tworzyw sztucznych. Różnorodny park maszynowy oraz wyszkolona kadra pracowników pozwala spółce na wykonywanie rozmaitych operacji takich jak gięcie blachy, deformacja blachy na prasach, zgrzewanie i spawanie, polerowanie blachy na wysoki połysk oraz dostarczanie do klienta końcowego produktów najwyższej jakości. Zatrudnimy od zaraz osobę na stanowisku: MAGAZYNIER - operator wózka widłowego.

OBOWIĄZKI:

  • obsługa wózka widłowego
  • załadunek i rozładunek tirów
  • przyjmowanie i układanie towaru na stan magazynowy oraz sprawdzenie poprawności dostawy
  • wydawanie i rozwożenie towarów na produkcję
  • wprowadzanie danych do systemu za pomocą skanera
  • utrzymanie ładu i porządku w magazynie zgodnie z obowiązującymi procedurami i przepisami BHP

WYMAGANIA:

  • uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi wydane przez UDT - wymóg konieczny
  • umiejętność organizacji czasu pracy
  • odpowiedzialność, uczciwość, sumienność, dokładność
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
  • długofalowe zatrudnienie
  • pracę jednozmianową (7:00 – 15:15) z możliwością nadgodzin
  • kartę lunchową
  • przyjazną atmosferę
  • zatrudnienie w czystym i nowoczesnym zakładzie pracy o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

  • Praca Częstochowa
  • Magazynier Częstochowa
  • Operator Częstochowa
  • Operator koparki Częstochowa
  • Operator maszyn Częstochowa
  • Operator wózków widłowych Częstochowa
  • Operator maszyn budowlanych Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210