Magazynier - Operator wózka widłowego
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, podkarpackie, Polska
ZMM Maxpol
21. 9. 2024

Firma ZMM MAXPOL z siedzibą w Rzeszowie od 1985 roku zajmuje się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych. Nasze marki to DOMELO oraz HAGSEN | www.domelo.pl | www.hagsen.pl |

Obowiązki

  • Kompletowanie zamówień, załadunek i rozładunek towarów
  • Obsługa magazynu wysokiego składu
  • Praca ze skanerem
  • Dbałość o mienie firmowe oraz o porządek w miejscu pracy
  • Inne prace magazynowe

Wymagania

  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT - warunek konieczny
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Dokładność, sumienność, odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia
  • Motywacyjny system premiowania
  • Dofinansowanie do "wczasów pod gruszą"
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach finansowych
  • Dofinansowanie do dodatkowej prywatnej opieki medycznej
  • Otwartą i przyjazną atmosferę w pracy
  • Wspieramy aktywność pracowników, poprzez różne formy dofinansowania do udziału w zawodach i eventach sportowych

  • Praca Rzeszów
  • Magazynier Rzeszów
  • Operator Rzeszów
  • Operator koparki Rzeszów
  • Operator maszyn Rzeszów
  • Operator wózków widłowych Rzeszów
  • Operator maszyn budowlanych Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210