Magazynier / operator wózka widłowego
  • Duchnice
magazynier / operator wózka widłowego
mazowieckie, Duchnice, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
28. 8. 2024

obecnie dla jednego z naszych klientów, poszukujemy pracowników na stanowisko operatora wózka widłowego

Oczekujemy

  • umiejętność pracy w zespole
  • skrupulatność i dokładność w realizacji zadań
  • wysokie poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę, nastawienie na cel
  • uprawnienia UDT

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wdrożenie pod okiem doświadczonych pracowników
  • konkurencyjne wynagrodzenie (6000zł brutto miesięcznie
  • jednozmianowy system czasu pracy - 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku
  • pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna karta Sportowa,)

Zadania

  • przyjmowanie i wydawanie towarów do i z magazynu
  • właściwe rozmieszczanie towaru na powierzchni magazynu
  • obsługa komputera

  • Praca mazowieckie
  • Magazynier mazowieckie
  • Magazynier Wysokie Mazowieckie
  • Operator mazowieckie
  • Operator Wysokie Mazowieckie
  • Operator maszyn Wysokie Mazowieckie
  • Operator maszyn mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567