Magazynier od zaraz - oferta dla każdego
  • Radomsko
Radomsko, Radomsko, łódzkie, Polska
Team Support Sp.z o.o.
17. 10. 2024

Firma HR Team jako Agencja pracy tymczasowej poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Magazynier z prawem jazdy kat. B / Tugger

Obowiązki

  • Transportowanie towaru
  • Dostarczanie komponentów do linii produkcyjnej
  • Praca z wózkiem Tugger

Wymagania

  • Chęć do pracy zmianowej
  • Aktywne prawo jazdy kat. B - warunek konieczny
  • Mile widziany Status Studenta

Oferujemy

  • Umowa zlecenie
  • Stawka: 31,35 zł/h brutto (od 5300 zł brutto msc)
  • 3 zmiany po 8 godzin od poniedziałku do piątku (5:30-13:30; 13:30-21:30)
  • Możliwa praca w weekendy w ramach nadgodzin
  • BONUS NA START 800 zł na rękę dla każdego nowego pracownika

  • *Bonus wypłacany jest każdemu nowemu pracownikowi, który przepracuje min. 30 dni.

  • Praca Radomsko
  • Magazynier radomski
  • Magazynier Radomsko
  • Radomsko - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 373
    16 776