Magazynier - Kierowca kat.B
  • Kamień
Kamień, Kamień, pomorskie, Polska
Manbroker Sp.zo.o.
6. 9. 2024

Manbroker Sp. z o.o, dla swojego klienta,  renomowanego  producenta i dostawcy cateringu poszukuje Magazyniera z prawem jazdy kat. B do przewożenia towaru pojazdami do 3,5 t, w tym typu 8 EPAL Chłodnia.Miejsce pracy: Bojano, 84-207

Kier./Bojano/2024

Obowiązki

  • Liczenie, załadunek, przewożenie samochodem i rozładunek towarów produkcji cateringu;
  • Liczenie, załadunek i rozwóz towarów produkcji cateringu;
  • Prowadzenie pojazdów do 3,5 t, w tym typu 8 EPAL Chłodnia;
  • Zasięg transportu: do 2 km pomiędzy zakładem produkcyjnym a magazynem;
  • Zasięg transportu: tylko krajowy;
  • Praca zmianowa: I zmiana w godzinach 07:00-17:00, II zmiana w godzinach 12:00-23:00, w dniach od niedzieli do czwartku.

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w prowadzeniu dużych pojazdów dostawczych do 3,5
  • Mile widziana książeczka sanepidowska.
  • Sprawność fizyczna i gotowość do pracy fizyczne
  • Chęć do pracy i zaangażowanie;
  • Sumienność i punktualność
  • Poczucie odpowiedzialności za powierzony samochód i mienie,
  • Znajomość języka polskiego na dobrym poziomie w mowie, piśmie i czytaniu (dotyczy obcokrajowców);

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i umiejętności;
  • Umowę zlecenie ze stawką 33,00 zł/h brutto na początek, z możliwością podwyżki po krótkim okresie próbnym do 37,00 zł/h brutto.
  • Stabilną i długoterminową współpracę;
  • Wdrożenie w pracę;

  • Miejsce pracy: Bojano, 84-207

  • Praca Kamień
  • Magazynier Kamień
  • Magazynier Kamień Krajeński
  • Magazynier Kamień Pomorski
  • Kierowca Kamień
  • Kierowca Kamień Krajeński
  • Kierowca Kamień Pomorski
  • Kamień - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544