Magazynier/ka
  • Tychy
magazynier/ka
Tychy, Tychy, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
5. 10. 2024

Mamy lekką pracę przy kompletacji zamówień w magazynie. Jeśli szukasz dodatkowego zajęcia, które połączysz z innymi obowiązkami i jesteś dyspozycyjny/a w godzinach popołudniowych,to ta oferta jest dla Ciebie! Pracuj 4 godziny dziennie i ciesz się z dodatkowego przypływu gotówki.

Aplikuj online. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w ciągu dwóch dni roboczych.

Stanowisko: pracownik/czka magazynu

Miejsce pracy: Tychy-Wilkowyje (dobry dojazd MPK - szczegóły niżej)

Oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w godzinach popołudniowo-wieczornych oraz w niedziele

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

#TalentCenter

Oferujemy

  • pracę 4 godziny dziennie (rozpoczęcie między 16:00 a 18:00; w niedzielę praca od 19:00)
  • pracę co drugą niedzielę, wolna każda sobota
  • stawkę 28,10 zł brutto/h
  • dla uczniów/studentów do 26 r. życia stawka brutto = netto = "na rękę"
  • umowę zlecenie z realną możliwością późniejszego zatrudnienia bezpośrednio przez pracodawcę
  • dobry dojazd komunikacją miejską przystanki: Tychy Wilkowyje Gospoda (75, 268, M18) oraz Mikołów Wilkowyje Gospoda (21, 75, 137, 268, M18)

Zadania

  • kompletacja zamówień w magazynie
  • praca ze skanerem

  • Praca Tychy
  • Magazynier Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563