Magazynier
  • Wrocław - Klecina
Magazynier
dolnośląskie, Wrocław - Klecina, dolnośląskie, Polska
Dijo sp. z o.o.
24. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

-   Przyjmowanie dostaw surowców i opakowań oraz sprawdzanie ich pod kątem zgodności  z dokumentacją

-   Przyjmowanie wyrobów z produkcji i wydawanie z magazynu

-   Kompletacja towarów do wysyłki

-   Rozładunek, załadunek samochodów ciężarowych przy pomocy wózka widłowego

-   Przygotowywanie oraz sprawdzanie dokumentów niezbędnych przy dostawie lub wysyłce towarów

-   Obsługa programów magazynowych w systemie informatycznym

Wymagania

-   Wykształcenie minimum średnie, mile widziane w kierunku logistycznym

-   Około 2 - 3 lata doświadczenia w pracy w/w stanowisku wraz z obsługą wózka widłowego

-   Uprawnienia do obsługi wózków widłowych (elektryczne i spalinowe)

-   Praktyczna znajomość obsługi komputera w zakresie programów magazynowych

-   Odpowiedzialność i zaangażowanie w pracy

-   Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym lub 2-zmianowym

Oferujemy:

-        Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie z branży spożywczej

-        Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe

-        Motywujący system premiowy

-        Premie za polecenie pracowników

-        Pakiet benefitów: dofinansowanie do karty MultiSport, prywatna opieka medyczna Luxmed, ubezpieczenie grupowe Open Life

-        Szkolenie podnoszące kwalifikacje

-        Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego

-        Pożyczki na preferencyjnych warunkach

-        Zaplecze socjalne

  • Praca dolnośląskie
  • Magazynier dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836