Magazynier
  • Tarczyn, k. Grójca
Magazynier
mazowieckie, Tarczyn, k. Grójca, mazowieckie, Polska
DOEHLER SP ZOO
9. 10. 2024

Pracuj w firmie, w której pracodawca dba o to, aby jego pracownicy mieli zapewnione posiłki profilaktyczne każdego roboczego dnia przez cały rok.

Mamy dla Ciebie ofertę pracy w magazynie (mroźnia) Tarczyn k. Grójca.
Zakres obowiązków:

  • Praca na wózku widłowym (kategoria II WJO) wysokie składowanie 7-8 miejsc paletowych do góry
  • Wydawanie beczek z towarem do klientów bądź zewn. magazynów
  • Rozładunki dostaw zagranicznych i krajowych: ściąganie towarów z samochodu; całkowite sprawdzenie dostaw pod względem ilościowym, jakościowym, dat przydatności; rozkładanie towaru na magazynie
  • Kompletowanie dokumentów pod wysyłki i przyjęcia towarów

Wymagania:

  • Uprawnienia na wózki widłowe (UDT II WJO) – obowiązkowe
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej w systemie 8 - godz. 2 zmiany bez godzin nocnych (wyjątek: inwentaryzacja w okresie listopada)
  • Orzeczenie sanitarno-epidemiologiczne – wymagane
  • Doświadczenie jako magazynier – mile widziane
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (umowa na 3 m-ce - umowa na 1 rok -umowa na stałe)
  • Wynagrodzenie: pensja zasadnicza + premia motywacyjna
  • Możliwość dodatkowego premiowania za wdrażanie własnych pomysłów na usprawnienia w pracy
  • Posiłki regeneracyjne bezpłatnie przez cały rok

Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna (z możliwością rozszerzenia na innych członków rodziny)
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie (z możliwością rozszerzenia na innych członków rodziny)
  • Karta sportowa
  • ZFŚS: pożyczki, zapomogi losowe, świadczenia pieniężne z okazji świąt, karty podarunkowe dla dzieci
  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów
  • Dofinansowanie zajęć sportowych dla dzieci pracowników
  • Program rekomendacji pracowników
  • Możliwość uzyskania uprawnień
  • Pracownicze spotkania integracyjne oraz pikniki rodzinne
  • 10l soków co miesiąc dla każdego pracownika

  • Praca mazowieckie
  • Magazynier mazowieckie
  • Magazynier Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087